Szczegóły strony www.splendore.pl:

 • Tytuł: Sprzęt kosmetyczny
 • URL: www.splendore.pl
 • Słowa kluczowe: urządzenia kosmetyczne, meble fryzjerskie, sprzęt kosmetyczny, kosmetyki do salonów kosmetycznych, przedłużanie włosów, meble kosmetyczne
 • Kategorie:

 • Sprzęt kosmetyczny  Sprzęt kosmetyczny Splendore.pl to profesjonalny sklep internetowy, gwarantujący szybkie, wygodne i tanie zakupy. Wyposażenie salonów fryzjerskich (podobnie jak wyposażenie salonów kosmetycznych) zaskakuje tutaj niskimi cenami i wyjątkową jakością. Sklep proponuje konsumentom szeroką ofertę, przygotowaną z myślą o różnych potrzebach. Dzięki temu możemy wybierać spośród setek produktów, wśród których warto wymienić akcesoria fryzjerskie, akcesoria kosmetyczne i profesjonalne kosmetyki do salonów kosmetycznych. Artykuły fryzjerskie odpowiadają potrzebom najlepszych fryzjerów i stylistów, a ich niska cena zachęca do regularnych zakupów. Dodatkowym atutem Splendore jest oferta skierowana na wyposażenie salonów fryzjerskich – funkcjonalne, stylowe meble fryzjerskie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Komentarze:

  Dodaj swój komentarz »

  Podlinkuj stronę www.splendore.pl:

  Sprzęt kosmetyczny

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Gabinet Psychoterapii Integratywnej »

   Psychoterapeuta i psycholog Anna Białowąs, Gdańsk. Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, ataków paniki, jedzenia, depresji, bezsenności, osobowości, pomoc w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych, w trudnościach w relacjach z innymi, diagnoza psychologiczna, neuropsychologiczna (badania pamięci, osobowości, inteligencji, koncentracji uwagii i planowania), rozwój osobisty, wydawanie opinii, terapia po angielsku, psychoedukacja, terapia par. kontakt - annabialowas@gmail.com, tel. 509 837 831

  • Terapia małżeńska »

   Centrum psychoterapii oferuje Wam konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. U nas znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia.Odróżniamy się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich usług dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skontaktować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  • Leczenie migreny »

   Jeśli cierpisz na migrenę to na pewno pragniesz poznać jakieś konkretne sztuczki związane z radzeniem sobie z tą przypadłością. Na naszej stronie www odszukasz właśnie takie sztuczki które to pomogą Ci zmniejszyć dolegliwości związane z tą chorobą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak i przeczytać szczegółowe poradniki to zapraszam serdecznie. Wszystkie porady zostały napisane po konsultacji się z lekarzem toteż możesz być pewny, że na pewno będą bardzo przydatne. Zapraszam serdecznie na stronę po więcej danych na temat bólów głowy.

  • Tatuaże »

   Chcesz pochwalić się super tatuażem na naszej stronie. Polecam wzory kwiaty. Mówimy, iż powinno się zwracać naszą uwagę na kwiaty, które kupujemy do bukietu żeby nie urazić obdarowanego. Jeszcze większe znaczenie ma symbolika kwiatów, gdy chcesz ozdobić nim swoje ciałko na zawsze. Wyraź siebie za pomocą kolorów zrób sobie wspaniały tatuaż.

  • Www.i-Medyczny.pl »

   Internetowy sklep medyczny i-Medyczny.pl PPHiU VITA-SPRZĘT ma w ofercie m.in.: sprzęt rehabilitacyjny (w tym wózki, laski, ortezy, kołnierze, przyrządy do ćwiczeń), sprzęt medyczny (w tym inhalatory, ciśnieniomierze, termometry, bańki bezogniowe), opatrunki, a także lampy medyczne, odzież oraz obuwie medyczne. W asortymencie znajduje się lignina produkowana w Rzeszowie, a także artykuły przeznaczone dla osób z inkontynencją (nietrzymaniem moczu/kału), tj.: pieluchy, pieluchomajtki czy prześcieradła higieniczne. VITA-SPRZĘT jest oficjalnym przedstawicielem firmy BATIST s.r.o. Serdecznie Zapraszamy.

  • Rehabilitacja kręgosłupa »

   Nasz gabinet powstał w 2006 roku. Jesteśmy grupą rehabilitantów oraz lekarzy pediatrów a naszą specjalizacją są rehabilitacja dzieci, rehabilitacja niemowląt oraz dorosłych. Zapraszamy wszystkich do naszego gabinetu w Warszawie z dolegliwościami i schorzeniami kręgosłupa, z wadami postawy i schorzeniami neurologicznymi. W leczeniu rehabilitacyjnym wykorzystujemy najlepsze i najskuteczniejsze metody rehabilitacji, takie jak: metodę NDT Bobath, metodę PNF, manipulacje powięziowe, neuromobilizacje, aplikacje plastrami, kinesiotaping oraz masaż kręgosłupa. W naszym gabinecie pracują lekarze specjaliści: lekarz medycyny, specjalista chorób dziecięcych, neonatolog, magister fizjoterapii, terapeuta NDT Bobath dla dzieci, terapeuta PNF, terapeuta SI oraz terapeuta NDT Bobath dla dorosłych.

  • Medycyna naturalna - Kraków »

   Firma Bodytme to Masaże ayurvedyjskie, SAMBHANA - masaż głowy, SAMBHANA - masaż twarzy. Terapia Ayurvedy prowadzona jest przez specjalistów, którzy dysponują tajemną wiedzą przekazywaną z dziada pradziada. Pomyśl o swoim zdrowiuupiększ swoje ciało, ustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym twojego organizmu, uwolnij się od stresu i innych schorzeń. Ajuweda - to więcej niż masaż, Bodytime - więcej niż leczenie, to tradycja przodków stuleci. Body Time to całościowe podejście do osobistego zdrowia. Masaż ayurvedyjski relaksuje, oczyszcza ale też wzmaga odporność. Doświadczone masażystki, wysokiej klasy suplementy opisują firme Body Time. Każdy substancja przygotowywana była na Sri Lance.

  • Psycholog Warszawa »

   Doskonałe samopoczucie i dodatkowo chęć życia są niezwykle ważne, by spełnić satysfakcjonujący poziom oraz komfort życia. Kliniki Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Volta w Warszawie udzielą pomocy pacjentom z przeróżnymi problemami natury psychicznej oraz psychologicznej odzyskać równowagę oraz wynaleźć od nowa jasną stronę życia. Ludzie kompetentni tacy jak: psycholog dziecięcy, psychiatra dziecięcy, psycholog, psychiatra, jak również seksuolog z miasta Warszawa czekają na Twój telefon.

  • Psychoterapia Poznań »

   Monika Łuczak to sprawdzony psycholog oferujący pomoc każdemu gotowemu na pomoc samemu sobie. W procesie psychoterapii razem wskażemy istotę problemów, znajdziemy metody radzenia sobie z rozmaitymi objawami dyskomfortu i podejmiemy kroki mające na celu przywrócenie Twojego życia na właściwe tory. Jeżeli ogarnia cię lęk, wypalenie, nie radzisz sobie z poczuciem winy itp. - pomoc psychoterapeuty to najlepsze rozwiązanie. Pomoc psychoterapeuty jest kierowana nie tylko do osób indywidualnych, ale także do rodzin, par i małżeństw, którym mogę zaproponować bardzo skuteczną terapię grupową.

  • Techniki medytacji i relaks »

   Zjawisko medytacji to najważniejszy ele­ment, któ­remu został poświę­cony blog medrzeczgor.pl — dzięki kursom, arty­ku­łom i innym infor­ma­cjom, nauczysz się jak medytować, co to są techniki medytacji, co to jest medytacja, na czym dokład­nie opiera się prak­tyka i pojmiesz jak roz­róż­niać nagmin­nie poja­wia­jące się błędy i myle­nie pojęć zwią­za­nych z medytacją.Czło­wiek wraz z rozwojem, coraz bardziej identyfikuje się ze świa­tem idei spo­łe­czeń­stwa, jed­no­cze­śnie zapo­mina o swo­jej wro­dzo­nej rado­ści, inte­li­gen­cji i wraż­li­wo­ści jakie mu towa­rzy­szyły pod­czas dzieciństwa.